METIN2 PVP SUNUCU - GENEL BAKış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Birlik core mimarisına ehil 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller örgülacak ve kaide ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Yeni PvP Etkinliğine katılın: Tapınakları fethedin, bunları sair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü defa aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı isabet fırsatı sunar.

İlk olarak demetlanmaya çallıkıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir genel ağ sitesi var ise, internet sitesine demetlanın ve yıldızlı olup olmadığını muayene edin. İnternet sitesinde mesele yoksa içtimai iletişim ortamı hesaplarına ve foruma bölüm atın.

rast ufak yollu temellayayım diyorsanız öbür türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada katına kar sözır oyuncu bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu ustalıklere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Rabıtalı ılımlı seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıyürek. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl civarı olur amma dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın sair eksikleri kafanıza takılan sorunları netten bulursunuz amma bu 2 iş için bilginz yoksa ırak durun.

Paytr nin çdüzenıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım yalnız dedikleri kadar teslim etmediler 1 hafta sonrasında doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden karşılık alamıyorum henüz önce de eğilimli attım amma bir gelişme olmadı.

Yeniden satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat medarımaişetleminden sonraki umumi pozisyon denetleme edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş konstrüksiyonlabileceği tekrar bileğerlendirilecek.

Bu rehber çok çok uzun bir delil olacağı sinein henüz kapsamlı maalesef anlatılamayacak. Biz girişim hamle olması gerekenleri anlattığımız üzere insanoğluı düşün sahibi olmak hedefimiz. Bundan sonrasını zati lüzum bizlerden vukuf alarak lüzum henüz detaylı araştırarak bulabilirler.

Bu yanlış katakulli içinde tuzakınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce aldatmaınmaktadır. Bu hatanın kök sebebini açıklayacak olursak, bağlantı hatasıdır. Yani bu pot ilgilantı hatası sayesinde meydana hasılat. Bu hatanın biraşkın sebebi olabilir fakat Metin2 sunucuya bandajlanırken pot hatası allıkıyorsanız kesin amma katiyetle bir bentlantı hatası bulunmaktadır.

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut mübadele üzere teamüllemler kesinkes yoktur.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile zalimlabilir. Bunu 50.000 Yang karşılığında Vandözdan kırmızıınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda daha fazla detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını vermek midein Tıklayın

Tabiki, bizim fileslerimizi dökmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/görüş alışverişlemlerinizi tığ yapmaktayız takviye talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Report this page